Stanowisko:

Mid/Senior PHP Developer

Firma: TeamQuest Sp. z o.o.

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7.x
  • Sprawne poruszanie się w architekturze Symfony 3
  • Znajomość SQL(MySQL), Git, JIRA, Composer
  • Wiedza z zakresu wzorców projektowych i dobrych praktyk (SOLID, KISS, PSR, DRY...), najlepiej poparta doświadczeniem
  • Język angielski na poziomie min. B1/B2

Mile widziane:

  • Znajomość frameworków front-end'owych (np. TypeScript, Jquery, JavaScript, RWD, SCSS...)
  • TDD
  • Znajomość AWS, Jenkins
Oferujemy:
  • Współpracę opartą na umowie o pracę
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie B2B
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy wraz z ilością potrzebnych monitorów
  • Pracę na najnowszych technologiach
  • Realny wpływ na architekturę systemu
  • Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Praca w stałych godzinach 9:00-17:00 wraz z uwzględnioną 1 godzinną przerwą lunchową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Budżet na szkolenia i konferencje
  • Dodatkowe benefity:
    • Karta Multisport
    • Prywatna opieka medyczna
  • Świetną atmosferę wśród ludzi realizujących swoje pasje
  • Comiesięczne wyjścia firmowe
  • Biuro wyposażone w XBOX
Obowiązki:
  • Rozwijanie autorskiego produktu firmy

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Mid/Senior PHP Developer Kraków]