Stanowisko:

Serwisant IT

Firma: IFIRMA SA

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie, w trakcie studiów lub wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami Windows XP/7,10,
  • Znajomość sprzętu komputerowego i technologii sieciowych LAN/WAN,
  • Samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność,
  • Zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność,
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w soboty,
  • Prawo jazdy kat. B.

Możesz liczyć na:

  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234  Wrocław
Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom - potencjalnym pracodawcom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Spółka z branży HealthCare, będąca częścią dużej grupy kapitałowej, poszukuje aktualnie Serwisanta IT, który wesprze swoimi działaniami dział IT oraz inne działy w firmie.

Opis stanowiska:

  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie ruchu sprzętu komputerowego i oprogramowania w drogeriach oraz w centrali,
  • Wymiany sprzętu w terenie,
  • Serwis bieżący, helpdesk telefoniczny.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Serwisant IT Warszawa]