Stanowisko:

Principal Java Developer / Team Leader Java

Firma: TeamQuest Sp. z o.o.

Miasto/Region:Gdańsk / pomorskie

Treść oferty:

Wymagania:
  • Doskonałe zrozumienie i praktyczna znajomość Java i JVM
  • Nie zamykamy się na inne języki programowania. Jeśli jesteś dobry w Pythonie, .Net, C # i innych, z przyjemnością z tobą porozmawiamy!
  • Głębokie zrozumienie architektoniczne aplikacji internetowych
  • Dobra znajomość niektórych technologii back-end'u t.j.: Spring, Hibernate, Lucene, SQL
  • Znajomość bibliotek, narzędzi i frameworków open source
  • Doświadczenie w XP i SCRUM
  • Umiejętność rozdzielania zadań i wpierania zespołu programistów w ich pracy
  • Dobra znajomość innych języków JVM (t.j.: Scala, Groovy, Closure) lub platform internetowych (Ruby on Rails, Python / Django)
  • Doskonałe kreatywne i innowacyjne umiejętności rozwiązywania problemów
  • Inicjatywa i umiejętność samodzielnej pracy w zespole
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Podekscytowanie na najnowsze trendy w projektowaniu aplikacji
  • Zainteresowanie poznaniem nowych języków i struktur
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet relokacyjny 5K + pensja "0" wypłacana w pierwszym dniu pracy
  • Bonus Edukacyjny: 7500 PLN/rok (wydajesz na co chcesz: szkolenia, studia, języki obce, książki, rozwój osobisty)
  • W pełni wyposażona kuchnia (kawa, herbata, jogurty, płatki kukurydziane, napoje, słodycze)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport (w 50% objęta przez pracodawcę)
  • Praca dla międzynarodowych klientów: NASA, Sony, ONZ, Disney, BMW
  • Możliwości rozwoju wśród ludzi m.in. z Gdańska, Sidney, San Francisco, Amsterdamu
  • Mnóstwo odpowiedzialności i miejsce na dalszy rozwój osobisty
  • Środowisko, które dobrze się rozwija, nieustannie doskonali i kwestionuje status quo

Dodatkowe informacje:

Jeśli jesteś w stanie:

  • Rozwiązywać trudne problemy techniczne, mając jednocześnie na uwadze wrażenia użytkownika, wydajność, jakość i bezpieczeństwo
  • Pozostajesz niezwyciężony przez wymagające problemy techniczne i zawsze pragnij nowych wyzwań
  • Masz wpływ na wizualizację, wyszukiwanie i przegląd kodu wiodących produktów
  • Zapewniasz techniczne przywództwo zespołowi elitarnych programistów

Jesteśmy właściwym miejscem dla Ciebie!

Obowiązki:
  • Twórz eleganckie rozwiązania dla bardzo trudnych problemów technicznych
  • Wskazuj problemy z istniejącą architekturą i kodem, i rozwiązuj je
  • Nawiązuj współpracę z technikami i programistami, aby promować świetny projekt oprogramowania i jakości
  • Zapewniaj techniczne przywództwo i szkolenia innym programistom w zespole
  • Wprowadzaj innowacje, wymyślając nowe i zaskakujące pomysły dotyczące naszych produktów i procesów
  • Twórz niesamowite nowe funkcje, od front-end'u do back-end"u, jako część zespołu
  • Bądź przykładem

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Principal Java Developer / Team Leader Java Gdańsk]