Stanowisko:

Specjalista ds. kontroli należności z językiem francuskim

Firma: G-Force Sp. z o.o.

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie w obszarze finansów/ należności (min. 1 rok)
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej korporacji (umowa o pracę)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szeroką ofertę szkoleń oraz możliwość wyboru ścieżki kariery (ekspercka/ liderska)

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Zadania:

  • Kontakt z klientami w zakresie monitorowania płatności/ zadłużeń
  • Wspieranie klientów w procesie spłacania powstałych zadłużeń
  • Sporządzanie raportów/ analiz
  • Współpraca z pozostałymi działami

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Specjalista ds. kontroli należności z językiem francuskim Kraków]