Stanowisko:

Specjalista Dział Zakupów

Firma: Doosan Babcock Energy Polska S.A.

Miasto/Region:Rybnik / śląskie

Doosan Babcock Energy Polska S.A. z siedzibą w Rybniku to część międzynarodowej grupy Doosan Babcock oferująca wysokiej jakości usługi serwisowe dla turbin, kotłów, AKPiA oraz urządzeń pomocniczych bloków energetycznych.

W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie zgodności zakupionych materiałów i usług z dostarczonymi zapotrzebowaniami oraz obowiązującymi w tym zakresie przepisami, normami i specyfikacją techniczną, a w szczególności za:

  • negocjacje warunków handlowych,
  • współtworzenie ewidencji produktów - katalog podmiotów,
  • przeprowadzanie akcji ofertowych,
  • składanie zamówień, ustalanie warunków handlowo-prawno-finansowych,
  • kontrola i weryfikacja dostaw i składów/zapasów magazynowych,
  • reklamacje - ocenianie zasadności reklamacji, sprawdzenie okresu gwarancji, utrzymywanie kontaktów i dobrych relacji z dostawcami,
  • ocena Dostawców. Znajomość asortymentu dostawców i poziomu ich cen.
  • wyszukiwanie nowych Dostawców zarówno w kraju jak i za granicą.
  • opracowywanie faktur,
  • zarządzanie łańcuchem dostaw.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie,
  • umiejętności: analizy i syntezy informacji; skutecznej komunikacji, negocjacji,
  • wiedza z zakresu zakupów, zarządzania łańcuchem dostaw, elementy logistyki, gospodarki magazynowej, prawa, handlu,
  • język angielski – komunikatywny
  • biegła obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do aktualnych poziomów rynkowych,
  • budowanie stawki wynagrodzenia w oparciu o posiadane umiejętności, doświadczenie zawodowe, dodatkowe kwalifikacje (np. certyfikowana  znajomość języka obcego) w tym system różnych dodatków,
  • jasny i przejrzysty system motywacyjny pracowników: premie uznaniowe, specjalne, dodatki wyjazdowe,  itp.,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (pełne świadczenia socjalne, ubezpieczenie na życie, nagrody jubileuszowe, programy 55+ oraz rekomendacji),
  • praca w stałych i stabilnych zespołach kadrowych,
  • jasny i zdefiniowany sposób rozwoju zawodowego i awansu (szkoła monterów, program rozwoju kadry),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (w tym finansowanie studiów),
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji na kontraktach remontowych jak i EPC.
  • do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie, karty Multi Sport, prywatna opieka medyczna)

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Specjalista Dział Zakupów Rybnik]