Stanowisko:

Java Developer (możliwość rozwoju w kierunku Full-Stack)

Firma: TeamQuest Sp. z o.o.

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Wymagania:
  • 2-3 lata doświadczenia w programowaniu Java 8
  • Praktyczna znajomość technologii:
    • Spring 4.3
    • Hibernate 5.2
    • SQL
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum/Agile
  • Język angielski na poziomie czytania dokumentacji

Mile widziane:

  • Angular 5
  • Znajomość aplikacji i programów finansowo-księgowych
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w przedziale 12 000-19 000 PLN netto na fakturze +Vat (alternatywnie Umowa o Pracę)
  • Sprawny proces rekrutacyjny (1 spotkanie 1-1,5 h)
  • Możliwość rozwoju w kierunku Team Leadera
  • Miejsce parkingowe
  • Płatny urlop przy umowie B2B
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Możliwość kreatywnej pracy nad innowacyjnymi projektami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole ludzi otwartych na niestandardowe rozwiązania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Dodatkowe informacje:

  • Swobodny dress code
  • Osobny dział QA do testów manualnych i automatycznych sellenium
  • Za komunikację z biznesem odpowiada Product Owner
Obowiązki:
  • Udział w realizacji projektów w sektorze finansowo-księgowym
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności w autorskim systemie firmy
  • Praca w 90% przy projektach rozwojowych
  • Współpraca z 10-cio osobowym zespołem w metodyce Scrum/Agile (7 Developerów, 3 Testerów)
  • Pisanie testów jednostkowych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Java Developer (możliwość rozwoju w kierunku Full-Stack) Kraków]