Stanowisko:

Specjalista ds. płac

Firma: DOT2DOT Spółka Akcyjna

Miasto/Region:Gdańsk / pomorskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane wykształcenie zgodne z profilem wykonywania pracy
  • Min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w szczególności w naliczaniu wynagrodzeń dla średnich firm)
  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy,
  • Znajomość programu Płatnik
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji płacowej
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i należności zleceniobiorców – sporządzenie list  płac i innych dokumentów płacowych
  • Rozliczanie zwolnień lekarskich
  • Przygotowywanie raportów w programie Płatnik
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w programie kadrowo-płacowym
  • Przygotowanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • Przygotowywanie druków Rp-7

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Specjalista ds. płac Gdańsk]