Stanowisko:

Konstruktor

Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.

Miasto/Region:Mielec / podkarpackie

Treść oferty:

Obowiązki:

  • Konstruowanie projektów rysunkowych na potrzeby procesu produkcji.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Przygotowywanie wyceny.
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych z klientem w ramach realizowanych zadań.
  • Nadzór nad wykonaniem produktu.

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie przy projektowaniu to 3lata.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane o profilu mechanicznym.
  • Umiejętność posługiwania się programami 3D.
  • Podstawowa znajomość obróbki metali.
  • Porozumiewanie się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole i dobre zdolności komunikacyjne.
  • Samodzielność i zorganizowanie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, producenta z branży metalowej, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Konstruktor Mielec]