Stanowisko:

Kierowca C+E

Firma:

Miasto/Region:Venlo / zagranica

Kraj:Holandia

Agencja Pracy Tymczasowej działająca na terenie Polski i Holandii na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej i długoterminowej.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Kierowca C + E

Miejsce pracy:
Holandia

Opis stanowiska:
Kierowca samochodu ciężarowego. Przewidywane trasy dzienne.

Wymagamy:
Doświadczenia na podobnym stanowisku
Prawo jazy kategorii C + E
Posiadanie: ADR oraz code 95
Znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego
Mile widziane doświadczenie w pracy przy dystrybucji

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- odzież i obuwie robocze,
- ubezpieczenie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

lub skontaktuj się z naszym biurem:
od 8:00 do 16:00
 +48 572 642 300

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 22 wyświetleń oferty [Kierowca C+E Venlo]