Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Firma: LIMNUSWORK Sp. z o.o.

Miasto/Region:Amsterdam / zagranica

Treść oferty:

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Zadania:

  • Różne prace produkcyjne, np. praca przy montażu części samochodowych lub części do placów zabaw, przy czyszczeniu części aluminiowych, realizacji zamówień internetowych, oklejaniu towaru, pakowaniu kanapek, etc.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 10 wyświetleń oferty [PRACOWNIK PRODUKCYJNY Amsterdam]