Stanowisko:

Junior IT Administrator

Firma: IT KONTRAKT Sp. z o. o.

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Treść oferty:

OBOWIĄZKI

  • Stałe monitorowanie serwerów i systemów banku
  • Reagowanie na wszelkie ostrzeżenia i błędy serwerów i systemów banku
  • Raportowanie wykonanych czynności
  • Monitorowanie wykonania kopii zapasowych
  • Wspomaganie pracy programistów i testerów, z wyłączeniem zadań z zakresu departamentu rozwoju takich jak programowanie funkcjonalności biznesowych

WYMAGANIA

  • Minimum roczne doświadczenie w IT
  • Podstawowa znajomość i doświadczenie w administrowaniu systemami Linux
  • Znajomość baz danych Oracle, SQL
  • Wykształcenie wyższe lub studenci kierunków (Informatyka, Telekomunikacja, Ekonomia)

Specjalista dołączy do zespołu Klienta bankowego, specjalizującego się przede wszystkim w kredytach konsumpcyjnych i hipotecznych oraz kartach kredytowych

WYMIAR: Pełen etat

TRYB PRACY: 24h/7 / 3 zmiany

UMOWA: Umowa B2B lub umowa zlecenie

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Junior IT Administrator Wrocław]