Stanowisko:

Doradca klienta

Firma: Gi Group Sp. z o.o.

Miasto/Region:OSTRAWA / świętokrzyskie

Treść oferty:

Wymagania:

• Wykształcenie średnie
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
• Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji
• Znajomość obsługi komputera
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system premiowy
• Możliwość szybkiego rozwoju osobistego
• Intensywne szkolenia w zakresie umiejętności sprzedaży
• Atrakcyjne zaplecze socjalne, pakiet medyczny, etc.
• Pakiet relokacyjny dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Ostrawy
• Dofinansowanie do transportu

Dla naszego Klienta, firmy działającej na rynkach walutowych i kapitałowych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zadania:

• Telefoniczna sprzedaż usług finansowych polskim klientom
• Tworzenie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
• Aktywne przedstawianie produktów firmy
• Pomoc użytkownikom w trakcie rejestracji
• Praca biurowa z firmową bazą danych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Doradca klienta OSTRAWA]