Stanowisko:

Accountant with English or German

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Pruszków / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

- Ok. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

- Wykształcenie wyższe finansowe lub pokrewne mile widziane

- Umiejętność pracy z fakturami (wystawianie, księgowanie)

- Znajomość programu SAP i MS Excell

- Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

- Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Realne możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji

- Ciekawe stanowisko i pracę pełną wyzwań

- Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

- Prywatną opiekę medyczną

Zakres obowiązków:

- Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych i zakupowych

- Rozliczanie kosztów podróży służbowych

- Uczestnictwo w działaniach zamknięcia miesiąca i roku

- Kontakt z klientami i innymi działami firmy

- Rozwiązywanie bieżących problemów

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Accountant with English or German Pruszków]