Stanowisko:

E-commerce Account Manager

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min 3 - letnie doświadczenie w e-commerce i digital marketingu
  • Mobilność oraz gotowość do podróży służbowych
  • Pasja i nastawienie na cel

Opis stanowiska / Job description:

  • Wprowadzenie produktu do sprzedaży w kanale online (Polska oraz zagranica)
  • Zbudowanie oraz implementacja strategii marketingowej w kanale online
  • Współpraca z agencjami PR i digital
  • Maksymalizacja wyników sprzedażowych
  • Budowanie świadomości marki

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę nad nowym, innowacyjnym projektem
  • Elastyczny czas pracy - freelance

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, polskiego start-upu produkującego przyrząd będący odpowiednikiem amerykańskiego Squatty Potty, poszukujemy energetycznej i zaangażowanej osoby, która wesprze Klienta w działaniach e-commerce.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [E-commerce Account Manager Warszawa]