Stanowisko:

Account Manager - CEE

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min 3 - letnie doświadczenie w branży modowej, sprzedaży soczewek lub okularów
  • Zamiłowanie do trendów w modzie i designie
  • Mobilność oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • Skuteczność w działaniu

Opis stanowiska / Job description:

  • Pełna odpowiedzialność za sprzedaż w podległym regionie
  • Rozszerzanie współpracy ze sklepami optycznymi
  • Negocjacje kontraktów handlowych zgodnie z założeniami firmy
  • Odpowiedzialność za szkolenia produktowe wśród klientów i udział w targach międzynarodowych
  • Budowanie świadomości marki w regionie we współpracy z zespołem marketingu

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnej, skandynawskiej organizacji
  • Pracę na rynkach międzynarodowych

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy będącej właścicielem luksusowej marki okularów, poszukujemy energetycznej i zaangażowanej osoby, która dołączy do międzynarodowego zespołu sprzedaży. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy na rynku polskim, czeskim, słowackim oraz węgierskim.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Account Manager - CEE Warszawa]