Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. zarządzania szkoleniami

Firma: G-Force Sp. z o.o.

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Treść oferty:

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Zadania:

  • Zarządzanie szkoleniami
  • Umawianie pracowników na szkolenia
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Tworzenie raportów
  • Dbanie dobry wizerunek firmy

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Młodszy Specjalista ds. zarządzania szkoleniami Łódź]