Stanowisko:

NodeJS Backend Developer (Mid / Senior)

Firma: TeamQuest Sp. z o.o.

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Treść oferty:

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Node Backend Developera
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość NodeJS
  • Bardzo dobra znajomość biblioteki Express.js i narzędzi do budowania profesjonalnych webaplikacji
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w pracy z MySQL Linux
  • Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk programowania (clean code)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z MongoDB
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B / umowę o pracę / umowę o dzieło
  • Płatny urlop i L4 przy umowie B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej do 5 dni w miesiącu
  • Pracuj tak, jak lubisz: na jednym monitorze lub dwóch
  • Biuro w samym centrum Wrocławia - przy Głównym Rynku
Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za rozwijanie autorskiej aplikacji
  • Pisanie kodu i służenie pomocą innym programistom
  • Dowolność i odpowiedzialność za tworzenie architektury backendu
  • Dowolność i odpowiedzialność za tworzenie architektury i strukturę bazy danych
  • Dowolność i odpowiedzialność za tworzenie architektury szeroko rozumianej infrastruktury (od serwerów po Dockery)
  • Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymanie obecnych (90/10)

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [NodeJS Backend Developer (Mid / Senior) Wrocław]