Stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

Firma: INVADO Sp. z o.o.

Miasto/Region:Dzielna k/Ciasna / śląskie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o złożenie Podania lub CV osobiście w sekretariacie firmy pod adresem: INVADO Sp. z o.o. Dzielna ul. Leśna 2, 42-793 Ciasna, tel. 34 35 10 540(sekretariat), w godzinach Poniedziałek od 8:00 do 17:00 Wtorek, Środa, Czwartek od 8:00 do 16:00 Piątek od 8:00 do 15:00., lub drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej https://www.invado.pl/ - zakładka  O NAS >praca w INVADO.

Ogólny zakres obowiązków:

  • Kontrola materiałów do produkcji.
  • Kontrola wyrobów w toku produkcyjnym.
  • Badania bieżące wyrobu gotowego.
  • Kontrola wysyłek towarów.
  • Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych kontroli i badań.
  • Prowadzenie działań mających na celu poprawę jakości produkowanych wyrobów.
  • Prowadzenie akcji korekcyjnych i korygujących

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Język angielski i język niemiecki mile widziany.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Praca w systemie III zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie zawierane w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczna premia i nagroda roczna uzależniona od wyniku.
  • Wypłata wszystkich dodatków wynikających z kodeksu pracy.
  • Bony na święta.
  • Dopłaty do wypoczynku dzieci i młodzieży.
  • Program pożyczek.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Specjalista ds. kontroli jakości Dzielna k/Ciasna]