STOLARZ NIEMCY! Wysokie zarobki + Premie + Mieszkanie! Niemiecka umowa!

Firma:

Miasto/Region:Landshut / zagranica

Kraj:Niemcy

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Zarobki:dowolne

Minimalne wykształcenie:zasadnicze zawodowe

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Stolarz

kraj: Niemcy

Miasto: Landshut i okolice

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków stolarza:

•wykonywanie i konserwacja elementów drewnianych,

•obróbka drewna,

•obsługa maszyn stolarskich,

•wycinanie i łączenie elementów drewnianych pod wymiar,

•praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

•wykształcenie kierunkowe,

•doświadczenie w zawodzie stolarza,

•znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

•umiejętność czytania rysunku technicznego,

•dokładność, precyzja i samodzielność w pracy.

Oferujemy:

1.Umowę o pracę na czas nieokreślony u niemieckiego pracodawcy.

2.Opłacone przez pracodawcę mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

3.Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

4.Płatne urlopy i premie świąteczne.

5.Atrakcyjne dodatki godzinowe.

6.Możliwość wypłacania zaliczki.

7.Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

8.Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

9.Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numer tel.: +48 713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 26 wyświetleń oferty [STOLARZ NIEMCY! Wysokie zarobki + Premie + Mieszkanie! Niemiecka umowa! Landshut]
Prosimy o dopisanie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)