Operator/ka wózka widłowego – zdobądź z nami uprawnienia oraz doświadczenie.

Firma: KS Service sp. z o.o.

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

Zadania:
Pomożesz nam uporządkować przestrzeń magazynu poprzez załadunek i rozładunek towaru przy użyciu wózka widłowego.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjną premią
  • możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych uprawnień m.in. na wózki widłowe
  • zdobycie pierwszego doświadczenia i poszerzenia w praktyce zdobytej wiedzy
  • kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • stałą opiekę konsultanta personalnego i przejrzyste zasady współpracy

Ofertę kierujemy do każdego, niezależnie od płci, a także posiadanego wykształcenia i doświadczenia.

Zyskaj z nami przyszłościowe zatrudnienie - APLIKUJ już teraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator/ka wózka widłowego.

Czy to o Tobie?

Jesteś osobą sumienną i zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań?
Liczy się dla Ciebie możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego?
Jesteś gotów/a podjąć pracę w systemie zmianowym?

Odpowiedziałeś/aś TAK na wszystkie pytania? Super! Mamy dla Ciebie propozycję.

Zdobądź razem z nami uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Operator/ka wózka widłowego – zdobądź z nami uprawnienia oraz doświadczenie. Poznań]