Stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Słupsk / pomorskie

Treść oferty:

WYMAGANIA:

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • znajomość i obsługa programu kadrowo-płacowego (Macrologic, Optima)
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów Prawa Pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
  • biegła znajomość programu Płatnik (niezbędna)
  • wiedza dotycząca prowadzenia ewidencji czasu pracy, tworzenia harmonogramów
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • system benefitów pracowniczych (pakiet medyczny, karta Multisport, fundusz socjalny, spotkania integracyjne)

Dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w produkcji narzędzi, poszukuję pracownika na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • prawidłowe prowadzenie administracji i dokumentacji kadrowo-płacowej regulowanej przepisami Prawa Pracy
  • prawidłowe naliczanie wynagrodzeń w świetle obowiązujących przepisów i regulaminów w tym składniki pochodne od wynagrodzeń
  • nadzór nad rejestracją pracowników w ZUS, zgłaszaniem wszelkich zmian danych osobowych i adresowych pracowników
  • przygotowywanie w obowiązujących terminach danych, informacji i sprawozdań z zakresu zatrudnienia, wynagrodzeń, m.in.: sprawozdania GUS, PFRON, deklaracji ZUS, PIT-4R
  • ewidencjonowanie pracowników w zewnętrznych systemach benefitowych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC Słupsk]