Stanowisko:

Planista produkcji

Firma: Decora S.A.

Miasto/Region:Środa Wielkopolska / wielkopolskie

Treść oferty:

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub o kierunku logistycznym
  • Min 3-letnie doświadczenia na stanowisku Planisty w firmie produkcyjnej.
  • Zdolności analityczne wraz z umiejętnością stosowania narzędzi statystycznych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – znajomość systemu SAP będzie niewątpliwym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na bieżąca komunikację w tym języku.
  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów, wdrażaniu usprawnień oraz proponowanie nowych rozwiązań,
  • Umiejętność organizacji pracy – połączenie samodzielnej pracy analitycznej wraz z komunikacją z pozostałymi działami firmy w celu zbierania niezbędnych informacji do procesu planowania,
  • Rzetelność, skrupulatność i kreatywność.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, a także opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Decora S.A. jest wiodącym producentem i dystrybutorem produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Firma jest obecna na polskim rynku blisko 25 lat, a od 2005r. akcje firmy są notowane na GPW w Warszawie.
Organizacja wielokrotnie honorowana i nagradzana w uznaniu osiągnięć i profesjonalizmu w działaniu. Więcej informacji – zapraszamy www.decora.eu.

Aktualnie poszukujemy ambitnego i pracowitego kandydata na stanowisko:

Zakres zadań na stanowisku Planisty:

  • Przygotowywanie zestawień i analiz koniecznych do przygotowania planu produkcji, opracowania harmonogramu zamówień
  • Opracowywanie krótko-, średnio- i długoterminowych planów produkcji
  • Monitorowanie i analiza stanu zapasów surowców i półfabrykatów
  • Monitorowanie i analiza stanów magazynowych wyrobów gotowych
  • Tworzenie harmonogramu produkcji (we współpracy z innymi działami w przedsiębiorstwie) oraz prowadzenie nadzoru nad realizacją planów produkcyjnych i sporządzanie raportów

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 11 wyświetleń oferty [Planista produkcji Środa Wielkopolska]