Stanowisko:

Sales Manager / Assistant (Niemcy)

Firma:

Miasto/Region:północne Niemcy / zagranica

Kraj:Niemcy

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Personalhelden GmbHjest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego. Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo. Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji.

Stanowisko: Sales Manager / Assistant  (Niemcy)

Miejsce pracy: północne Niemcy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych klientów oraz wsparcie dotychczasowych klientów

  • Monitorowanie i przetwarzanie procesu sprzedaży

  • Koordynacja procesów zaplecza i składu

  • Projektowanie nowych procesów i usług dla naszych klientów

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:

  • Biegła znajomość przynajmniej języka niemieckiego i angielskiego

  • Doświadczenie na w.w.  stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość praktyk biznesowych w Polsce

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec.

Oferujemy:

  • Długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności ( konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny)

  • Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji

Mamy nadzieję na owocną współpracę!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: E-Mail: info@personalhelden.de

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 13 wyświetleń oferty [Sales Manager / Assistant (Niemcy) północne Niemcy]