Stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji (Niemcy)

Firma:

Miasto/Region:północne Niemcy / zagranica

Kraj:Niemcy

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Firma Personalhelden.dejest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego. Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo. Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji.

Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji  (Niemcy)

Miejsce pracy: północne Niemcy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Budowanie i aktualizowanie bazy kandydatów

  • Sporządzanie raportów z przebiegu projektów rekrutacyjnych

  • Wsparcie kierowników na wszystkich etapach procesu rekrutacji

  • Wsparcie procesów onboardingu i offboardingu

  • Szukanie i opracowywanie rozwiązań zwiększających skuteczność procesów rekrutacyjnych

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:

  • Biegła znajomość przynajmniej języka niemieckiego

  • Wykształcenie i doświadczenie na w.w.  stanowisku

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec.

Oferujemy:

  • Długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności ( konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny)

  • Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji

  • Systematyczne zjazdy do Polski

Mamy nadzieję na owocną współpracę!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: E-Mail:info@personalhelden.de

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 6 wyświetleń oferty [Specjalista ds. rekrutacji (Niemcy) północne Niemcy]