Stanowisko:

Elektromechanik

Firma: MYWORKNET

Miasto/Region:Skawina / małopolskie

Treść oferty:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najlepiej w Dziale Utrzymania Ruchu
  • znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • praktyczna znajomość z zakresu pneumatyki i hydrauliki
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów natury technicznej
  • mile widziane uprawnienia energetyczne

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin wraz z szerokim pakietem socjalnym
  • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny program szkoleń i kursów

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego stałego klienta - międzynarodowej grupy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie konserwacji urządzeń w obszarze wydziału produkcyjnego
  • zapewnienie ciągłości ruchu parku maszynowego, tak aby produkcja nie była zakłócona
  • przeprowadzenie remontów maszyn i urządzeń służących do produkcji
  • wykonywanie przeglądów bieżących i okresowych
  • wypełnianie stosownej dokumentacji
  • szybka reakcja na powstałe błędy, awarie i ich sprawne niwelowanie

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Elektromechanik Skawina]