Stanowisko:

Operator maszyn cnc

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Treść oferty:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne;
  • doświadczenie na stanowisku Operatora Maszyn CNC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań;
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów natury technicznej;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • zatrudnienie w stabilnej i dużej organizacji;
  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników
  • szerokie pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • ustawianie i obsługa elektrodrążarek CNC;
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn;
  • nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami - praca z dużymi dokładnościami;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • przestrzeganie przepisów BHP i p. pożarowych.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Operator maszyn cnc Wrocław]