Stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językami obcymi

Firma: Renato Amorim Alves Real Recruitment Solutions

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Real Recruitment Solutions to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kandydatów dla wielu międzynarodowych firm mających siedziby w całej Europie. Współpracujemy tylko z renomowanymi firmami, by zapewnić kandydatom jak najlepsze oferty pracy.

Z nami Twój proces rekrutacji będzie jak najmniej stresujący, a my przedstawimy wszystkie szczegóły oferty i przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy rekrutacji.

Obecnie szukamy kandydatów dla międzynarodowej firmy outsourcingowej na stanowisko:

Obowiązki:

  • Profesjonalna oraz kompleksowa obsługa klienta (email, chat, telefon)
  • Wsparcie dla klientów w zakresie systemów oferowanych przez firmę
  • Reagowanie na problemy związane z funkcjonowaniem sprzętu i oprogramowania zgłaszane przez klientów jako 1-sza linia wsparcia
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie kominikatywnym
  • Znajomość języka niemieckiego /holenderskiego/ francuskiego/ węgierskiego / hebrajskiego / czeskiego na poziomie zaawansowanym
  • Nie jest wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność logicznego myślenia w celu analizowania, rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, cierpliwość

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony na pełen etat
  • Atrakcyjny pakiet benefitów – prywatne ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • Pełne szkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Obsługi Klienta z językami obcymi Kraków]