Stanowisko:

Konsultant ds. Administracji i Rekrutacji

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Tychy / śląskie

Treść oferty:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie rekrutacji i koordynacji pracowników tymczasowych i stałych
  • doświadczenia w agencji pracy tymczasowej lub doradztwa personalnego – mile widziane
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości ustawy o pracy tymczasowej oraz przepisów Prawa Pracy
  • znajomości i umiejętność obsługi pakietu MS Office szczególnie Excel
  • znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego – mile widziana
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
  • realizacja ciekawych projektów
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • pakiet benefitów (pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Jeśli szukasz nowych wyzwań, lubisz pracę w zespole, jesteś otwarty na kontakt z ludźmi - zgłoś się do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Najważniejsze zadania:

  • rekrutacja kandydatów w zakresie usługi pracy tymczasowej oraz pracy stałej
  • obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych
  • koordynacja projektów
  • bieżący monitoring zleconych projektów rekrutacyjnych
  • budowanie trwałych relacji z Klientem
  • udział w planowaniu działań rekrutacyjnych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Konsultant ds. Administracji i Rekrutacji Tychy]