Stanowisko:

Ustawiacz form wtryskowych

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Znajomość budowy form wtryskowych oraz podstawowego serwisu,
  • Umiejętność sprawnego przezbrajania form (poczucie strat wynikających z przestoju, przygotowania narzędzi),
  • Umiejętność zapanowania nad złożonymi problemami oraz problemami występującymi równocześnie,
  • Znajomość budowy wtryskarki,
  • Wiedza z zakresu kontroli jakości wyrobów za pomocą wtryskarki.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – stabilne zatrudnienie bezpośrednio z pracowdawcą,
  • Wynagrodzenie stałe (uzależnione od doświadczenia) + miesięczny system premiowy,
  • Możliwość rozwoju w nowopowstałej organizacji oraz włączenia się w jej budowanie – tworzenia standardów, wypracowywania najlepszych rozwiązań,
  • Pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych,
  • Stale rozwijany pakiet benefitów (pakiet medyczny, dopłata do dojazdów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, bony świąteczne, miejsce parkingowe),
  • Atrakcyjny program rekomendacji pracowniczych umożliwiający uzyskanie extra premii za polecanie kandydatów do pracy.

W związku z rozwojem naszego Klienta - firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Nowej Wsi Wrocławskiej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zadania:

  • Dbanie o maszyny i formy,
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu wtrysku, zgodnie z obowiązującymi standardami i dokumentacją,
  • Przezbrajanie maszyn,
  • Analiza wadliwych części i podejmowanie działań zaradczych,
  • Raportowanie do Kierownika Utrzymania Ruchu,
  • Ścisła współpraca z operatorami oraz inżynierami procesu.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 wyświetleń oferty [Ustawiacz form wtryskowych Wrocław]