oferta praktyk/stażu

Stanowisko:

Asystent(ka) Prezesa Zarządu

Firma:

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Zarobki:dowolne

Minimalne wykształcenie:wyższe licencjackie

Treść oferty:

click community

agencja social media “click community”,

oferuje pracę na stanowisku

Asystent(ka) Rahima Blaka

Prezesa Zarządu

Opis stanowiska/ Główne cele stanowiska:

  • zapewnienie kompleksowego i profesjonalnego wsparcia Prezesa Zarządu zarówno w sprawach służbowych jak i prywatnych

  • organizacja spotkań biznesowych i okolicznościowych , imprez oraz podróży służbowych i prywatnych Zarządu

  • współpraca z Office Managerem w ramach koordynacji pracy biura Zarządu

  • sporządzanie zestawień, raportów, prezentacji na potrzeby Zarządu

  • budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • telefoniczne umawianie i potwierdzanie spotkań, łączenie rozmów

  • zarządzanie prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji w firmie

  • obsługa gości oraz wspomaganie pracy innych pracowników

  • wsparcie Prezesa w codziennych obowiązkach

  • komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w imieniu Prezesa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość interaktywnych narzędzi marketingowych mile widziana

  • wielozadaniowość, umiejętność kreowania niestandardowych rozwiązań

  • doskonałe umiejętności interpersonalne

  • poczucie humoru i optymizm

  • dynamiczność i skuteczność w działaniu

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Power Point, MS Excel)

  • samodzielność

  • bardzo wysoka dyspozycyjność

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym
  • indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej
  • stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe i wyjazdy integracyjne
  • pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze
  • współfinansowanie pakietu MultiSport Plus

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV

na adres: rekrutacja@clickcommunity.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Osoba aplikująca ("Kandydat") niniejszym wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w Click Community spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Lekarskiej 1, 31-203 (dalej “Administrator Danych Osobowych” lub "ADO") zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (“RODO”).

Osoba aplikująca może w każdym przypadku żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także może złożyć sprzeciw co do ich dalszego przetwarzania lub w każdym przypadku może cofnąć zgodę na przetwarzanie lub złożyć skargę do organu nadzoru. Jeżeli chcesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych napisz na adres rekrutacja@clickcommunity.pl. Dane te są przechowywane przez okres 36 miesięcy.

Niezależnie od podstawy przetwarzania wskazanej powyżej, ADO przetwarza następujące dane osobowe tj: imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i c dla celów statystycznych oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 75 wyświetleń oferty [Asystent(ka) Prezesa Zarządu Kraków]
Prosimy o dopisanie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)