Stanowisko:

Specjalista do spraw sprzedaży/ Asystent sprzedaży

Firma: E plus M Spółka z o.o.

Miasto/Region:Łoziska / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość MS Power Point
  • dobra organizacja pracy własnej i w zespole
  • dokładność i skrupulatność
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i punktualność
  • postawa wskazująca samodzielność, kreatywność i inicjatywę
  • upór w dążeniu do celu
  • umiejętność nadążania za otaczającym światem i zmianami na rynku
  • pogodne usposobienie i pozytywne nastawienie
  • kultura osobista
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań  pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość uzyskania cennego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy – możliwe wyjazdy do klientów
  • zaawansowane narzędzia do organizacji pracy
  • możliwości awansu i rozwoju zawodowego
  • możliwość zmiany świata na lepsze dzięki byciu lepszym dla siebie i innych

  1. Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana\Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka E PLUS M SP Z O.O.  z siedzibą w Łoziskach przy ul. Fabryczna 5 (dalej: „ EPLUSM ).

  2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).

  3. Pana/Pani dane osobowe, pod warunkiem wyrażenia takiej zgody, będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.

  4. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

  6. Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w pozostałych celach, o których mowa w pkt 11, przez okres 12 miesięcy.

  7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.

  8. Nadto, w przypadku wyrażenia takiej woli, w dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzul:

    • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez E PLUS M SP Z O.O. z siedzibą w Łoziskach przy ul. Fabryczna 5, w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi w przyszłości.”

Wiodący producent odzieży licencyjnej z siedzibą w Łoziskach k. Warszawy
poszukuje osób na stanowisko

Jeśli jesteś osobą ambitną, pełną pomysłów, chętną do pracy i zdobywania nowych umiejętności, a kontakt z ludźmi nie sprawia Ci żadnego problemu - dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie partnerów handlowych w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w celu sprzedaży towarów
  • nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie trwałych relacji z kluczowymi kontrahentami
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych klientom
  • odpowiedzialność za efektywne procesowanie zamówień klientów  w systemie
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych oraz poszukiwanie nisz rynkowych
  • udział w realizacji strategii sprzedażowej
  • współpraca z innymi działami firmy
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • kreowanie wizerunku marki zgodnie z filozofią spółki

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Specjalista do spraw sprzedaży/ Asystent sprzedaży Łoziska]