Stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Oczekujemy:
•    min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/Księgowego (najlepiej w obszarze księgowania kosztów),

•    dobra znajomość j. angielskiego,
•   znajomości SAP-a,
•   bardzo dobrej organizacji pracy,
•   dokładności i skrupulatności,
•   znajomości i umiejętności pracy w środowisku Windows oraz pakietu MS Office,

Nasz Klient oferuje:
•   Atrakcyjne wynagrodzenie
•   Umowę na czas określony (do kwietnia 2021 roku)
•   Pakiet benefitów
•   Lokalizacja w samym centrum Warszawy
•   Możliwość dynamicznego rozwoju w międzynarodowej organizacji
•   Sprawny proces rekrutacyjny

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko: Księgowa/-y

Zakres obowiązków:
•     przygotowywanie przelewów bankowych, księgowanie wyciągów bankowych, bieżąca wycena sald
•     księgowanie kosztów wynikających z podpisanych umów
•     księgowanie kosztów podróży i rozliczeń wydatków bieżących pracowników
•     księgowanie zakupu, sprzedaży i amortyzacji środków trwałych
•     wspieranie Głównego Księgowego oraz Senior Accountants w zakresie sporządzania zwrotów VAT i CIT, sprawozdań finansowych, raportów statystycznych dla GUS i NBP, itp.
•     potwierdzanie sald z kontrahentami, sporządzanie zestawień i dokumentacji na potrzeby rozliczenia kosztów eksploatacyjnych oraz innych raportów na potrzeby firmy

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 wyświetleń oferty [Księgowa / Księgowy Warszawa]