Stanowisko:

Tokarz/Frezer

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Siemianowice Śląskie / śląskie

Treść oferty:

Oczekujemy:

·         Doświadczenia w obsłudze konwencjonalnych maszyn obróbczych: tokarka, frezarka, szlifierka do płaszczyzn

·         Mile widziane doświadczenie w Dziale Narzędziowym

·         Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w zakładzie

·         Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

·         Dodatek za pracę zmianową - 16% płacy zasadniczej

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

·         Duże możliwości rozwoju

·         Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do urlopu)

Dla jednego z naszych Klientów, producenta opakowań z tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·         Obsługa urządzeń konwencjonalnych: tokarka, frezarka, szlifierka

·         Dokonywanie cyklicznych przeglądów form i narzędzi produkcyjnych według określonego harmonogramu (do przyuczenia, praca w zespole w Dziale Narzędziowym)

·         Dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Tokarz/Frezer Siemianowice Śląskie]