Stanowisko:

Elektromechanik

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Siemianowice Śląskie / śląskie

Treść oferty:

Oczekujemy:

·         Wykształcenia średniego technicznego o profilu elektrycznym lub pokrewnym

·         Umiejętności czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej

·         Mile widziane doświadczenie w służbach utrzymania ruchu

·         Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń

·         Dokładności, sumienności

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w zakładzie

·         Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

·         Dodatek za pracę zmianową - 16% płacy zasadniczej

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

·         Duże możliwości rozwoju

·         Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do urlopu)

Dla jednego z naszych Klientów, producenta opakowań z tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·         Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżące usuwanie występujących awarii

·         Udział w pracach remontowych

·         Udział w cyklicznych przeglądach maszyn i urządzeń produkcyjnych

·         Usuwanie usterek powstałych w czasie eksploatacji, konserwacja maszyn i urządzeń

·         Inne zadania związane z utrzymaniem instalacji przemysłowych

·         Prace przy instalacjach, relokacjach linii produkcyjnych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Elektromechanik Siemianowice Śląskie]