Stanowisko:

Hydraulik

Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Miasto/Region:Gdańsk / pomorskie

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji w terminie do dnia 12.07.2019 r. na adres: rekrutacja@uck.gda.pl lub dostarczenie do Działu ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersyteckie Centrum Kliniczne budynek 9, piętro II, pok. 302.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do zespołu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, jednego z największych szpitali w Polsce, pracodawcy stabilnego i nowoczesnego, stawiającego na rozwój, inwestycje, nowe technologie i wysoką jakość świadczeń, inwestującego w kapitał ludzki: szkolenia, podnoszenie kwalifikacji powiązane z awansem, gwarantującego stabilne zatrudnienie i  możliwość rozwoju zawodowego.

Główne zadania:

  • utrzymanie w sprawności technicznej instalacji wodno-kanalizacyjnej i instalacji centralnego ogrzewania,
  • eksploatacja i konserwacja, usuwanie awarii, modernizacje urządzeń i instalacji w kotłowniach gazowych, węzłach ciepłowniczych, stacjach uzdatniania wody,
  • wykonywanie robót przy wymianie odcinków sieci ciepłowniczych, usuwanie awarii na sieciach ciepłowniczych i wodociągowych, wymiana zasuw lub hydrantów,
  • końcowy montaż zlewozmywaków, kabin prysznicowych, toalet i innych urządzeń sanitarnych.

Poszukujemy osób, które spełniają poniższe wymagania:

  • znajomość obsługi instalacji wodno-kanalizacyjnej,
  • doświadczenie - min. 2 lata przy urządzeniach i instalacjach gazowych o ciśnieniu nie wyższym niż 0,5 MPa (uprawnienia z grupy III – urządzenia, instalacje i sieci gazowe),
  • wykształcenie min zawodowe – techniczne (instalacje sanitarne).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość dostosowania kształtu umowy, formy zatrudnienia i warunków pracy,
  • ciekawą pracę w jednym z największych szpitali w Polsce,
  • profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwijania własnej wiedzy poprzez dofinansowanie szkoleń/nauki,
  • świadczenia socjalne tzw. „wczasy pod gruszą”,
  • niepowtarzalną atmosferę wśród ambitnych i otwartych ludzi.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 14 wyświetleń oferty [Hydraulik Gdańsk]