Stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY E-COMMERCE

Firma: EURO-net Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),
  • pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole,
  • przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatywy,
  • możliwość czerpania wiedzy w dziedzinie sprzedaży elektronicznej od najlepszych! :-)

TWOJE ZADANIA:

  • składanie zamówień u dostawców,
  • przypisywaniem produktów do zamówień internetowych,
  • analizowanie oferty rynkowej,
  • poszerzanie oferty sklepu internetowego,
  • współpraca z Działami Handlowymi, Marketingiem oraz Logistyką.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość Pakietu MS Office - w szczególności Excel,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość zagadnień z obszaru e-commerce i umiejętność porozumiewania się w kwestii rozwiązań w tej dziedzinie,
  • umiejętność analizy danych oraz łatwość w wyciąganiu wniosków i proponowaniu rozwiązań,
  • poczucie odpowiedzialności za podjęte decyzje,
  • energia i skuteczność w realizacji zamierzonych celów,
  • rzetelność oraz dokładność,

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:

  • znajomość asortymentu IT / RTV / AGD,
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży e-commerce.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 9 wyświetleń oferty [SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY E-COMMERCE Warszawa]