Stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na samodzielnym stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac;

bardzo dobrej znajomości przepisów w obszarze prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, czasu pracy i benefitów pracowniczych;

umiejętności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy;

znajomość systemu enova 365 będzie dodatkowym atutem;

komunikatywna znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Nasz Klient oferuje:

 atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na umowę o pracę

ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji

lokalizacja pracy: Ursynów

regularne szkolenia i możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych

pracę w zgranym i zaangażowanym zespole oraz udział w rozwojowych projektach

pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie)

Aktualnie, dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta farb, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

prowadzenie akt osobowych, przygotowanie i administrowanie dokumentami związanymi ze stosunkiem pracy oraz umowami cywilno-prawnymi zgodnie z obowiązującymi przepisami;

obsługę systemu enova365 i ewidencję danych kadrowych i płacowych;

przygotowanie listy wypłat umów cywilno-prawnych oraz udział w przygotowaniu miesięcznych list płac oraz zestawień do GUS oraz raportów wewnętrznych;

merytoryczne wsparcie dla zespołu i Pracowników;

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Kadr i Płac Warszawa]