Stanowisko:

Młodszy asystent ds.GIS-umowa zlecenia

Firma: CH2M Polska (Jacobs Engineering Group Inc.)

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Studenci i Studentki kierunków: geografia, geodezja, GIS.
  • Gotowość do pracy minimum 20h/tydzień
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejetność pracy w grupie oraz samodzielnie.
  • Zdolności analityczne
  • Zainteresowanie tematyką GIS

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Szkolenia z narzędzi ESRI

Opis stanowiska:

Jest to rola wspierająca pracę specjalistów głównie w zakresie przetwarzania danych, tworzenia oraz aktualizacji baz danych. Oprócz możliwości nauki nowoczesnych narzędzi, podczas pracy będzie się miało kontakt z inżynierami i projektantami różnych branż, kultur i narodowości.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Młodszy asystent ds.GIS-umowa zlecenia Kraków]