Stanowisko:

Finance Manager / Head of Finance (K/M)

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Głogów / dolnośląskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w kalkulowaniu kosztów produkcji, kontroli kosztów, szukaniu oszczędności / optymalizacji;
  • Mile widziani kandydaci z doświadczeniem jako Główny Księgowy;
  • Znajomość polskich standardów rachunkowości;
  • Bardzo Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną pracę z językiem;
  • Dokładność, przywiązanie do detali;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie - doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Opis stanowiska / Job description:

  • Udział w tworzeniu strategii finansowej i zarządczej Spółki;
  • Koordynowanie tworzenia sprawozdania finansowego wg obowiązujących standardów;
  • Przygotowanie rocznego budżetu Spółki we współpracy z zespołem oraz Zarządem;
  • Usprawnianie procesu pricingu;
  • Budżetowanie, forecastowanie, analiza odchyleń od założeń;
  • Kontrola kosztów produkcji oraz funkcji wspierających;
  • Wsparcie przy opiniowaniu oraz kalkulacji opłacalności nowych projektów czy inwestycji;
  • Tworzenie okresowych raportów zarządczych oraz prognozowanie wyników zakładu;
  • Usprawnianie narzędzi oraz procesów controllingowych;
  • Praca nad optymalizacją kosztów w poszczególnych obszarach działalności Spółki;
  • Zarządzanie 5-6-osobowym zespołem;

Oferujemy / We offer:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Duże zaangażowanie w biznes i bliska współpraca z władzami Grupy; realny wpływ na lokalny biznes.

Podsumowanie / Job summary:

Rozpoczynamy poszukiwania kandydata na stanowisko Finance Manager / Head of Finance. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie 5-6 osobowym działem, sprawowanie nadzoru nad prowadzeniem rachunkowości wg obowiązujących standardów, raportowanie wyniku finansowego jednostki, usprawnianie procesów oraz proponowanie rozwiązań mających na celu optymalizacje kosztowe oraz rozwój biznesu.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Finance Manager / Head of Finance (K/M) Głogów]