Stanowisko:

Pracownik Tapicerni

Firma: HR Partner Monika Pszuk

Miasto/Region:Nakło nad Notecią / Białe Błota / kujawsko-pomorskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność i staranność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie jednozmianowym 7:00-15:00
  • pracę 10 km od Bydgoszczy, na terenie GM Białe Błota z bezpłatnym dojazdem z Bydgoszczy
  • wsparcie bardziej doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
  • możliwość pracy w nadgodzinach ( wypłacane zgodnie z kodeksem)
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Interesują Cię szczegóły?

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

Poszukujemy pracowników tapicerni dla naszego stałego klienta, który od kilku lat prowadzi zakład tapicerski pod Bydgoszczą.

Przypominam, że wszyscy nasi kandydaci zawsze zostają zatrudnieni bezpośrednio przez naszych klientów na umowę o pracę już od pierwszego dnia współpracy.

Miejsce pracy: 15 km od Bydgoszczy z bezpłatnym transportem

Obowiązki:

  • oklejanie stelaży pianką tapicerską według dokumentacji
  • montaż elementów
  • współpraca z zespołem
  • obsługa elektronarzędzi tapicerskich
  • inne prace pomocnicze

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 11 wyświetleń oferty [Pracownik Tapicerni Nakło nad Notecią / Białe Błota]