Stanowisko:

INSPEKTOR

Firma: Sąd Okręgowy w Warszawie

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

I. Miejsce świadczenia pracy: al. „Solidarności” 127, ul. Czerniakowska 100 oraz ul. Płocka 9
II. Liczba wolnych miejsc na umowę na czas określony: 2
III. Zakres zadań na stanowisku:

  • wykonywanie prac administracyjno – biurowych,
  • obsługa interesantów (osobista, telefoniczna, za pośrednictwem e-maila),
  • czuwanie nad terminowym załatwieniem spraw,
  • współpraca przy opracowywaniu raportów, procedur, prezentacji, stanowisk, opinii, pism procesowych,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi sądu,
  • sporządzanie projektów pism, wniosków, odpowiedzi oraz analiz zgodnie z wytycznymi przełożonego,
  • rejestracja pism oraz prace związane z korespondencją zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną,
  • zbieranie materiałów z innych komórek, kontakt z Kierownikami w celu weryfikacji kompletności materiałów, przekazywanie skompletowanych materiałów ich adresatom.

IV. Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel),
  • pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia,
  • kandydat nie może być karany za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i nie może być prowadzone wobec kandydata postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe.

V. Wymagania mile widziane:

  • wykształcenie administracyjne lub prawnicze,
  • doświadczenie zawodowe w jednostkach wymiaru sprawiedliwości,
  • znajomość przepisów obowiązujących w sądzie oraz znajomość struktury sądu,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • komunikatywność.

VI. Z naszej strony oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stałe godziny pracy 8:00 – 16:00,
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,
  • prestiż związany z pracą w największym sądzie w Polsce i w jednym z największych w Europie,
  • trzynastą pensję zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych,
  • zakup na preferencyjnych warunkach atrakcyjnego ubezpieczenia na życie, opieki medycznej czy karty sportowej.

VII. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. Podanie o zatrudnienie na powyższym stanowisku adresowane do Dyrektora Sądu Okręgowego w Warszawie (z zaznaczeniem sygnatury konkursu wraz z numerem telefonu kontaktowego).
  2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych.
  3. Kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadanie dodatkowych umiejętności i kwalifikacji.
  4. Pisemne oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe oraz, że nie jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe.
  5. Pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na stanowisko inspektora.
  6. Mile widziane referencje i opinie od poprzednich pracodawców.

Oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie
do pobrania na stronie http://kariera.warszawa.so.gov.pl/wazne-dokumenty/

VIII. Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne wymienione w punkcie VII z zaznaczeniem sygnatury konkursu należy złożyć w terminie do 26 lipca 2019 r. osobiście bądź drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego) w:

Oddział Kadr Sądu Okręgowego w Warszawie

al. „Solidarności” 127, 00-898 Warszawa

pok. 359B, p. III

Uprzejmie informujemy, że oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

IX. Konkurs składa się z trzech etapów:

  1. Etapu pierwszego - selekcji wstępnej zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu;
  2. Etapu drugiego - praktycznego sprawdzianu umiejętności;
  3. Etapu trzeciego - rozmowy kwalifikacyjnej.

Szczegółowe zasady przeprowadzania konkursu określa rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dn. 17.01.2008 r. w sprawie szczegółowego trybu i sposobu przeprowadzania konkursów na staż urzędniczy w sądzie i prokuraturze (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 400)

Lista kandydatów zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana w dniu
2 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Warszawie wraz z miejscem i terminem II etapu.

X. Po zakończeniu konkursu dokumenty złożone przez kandydatów, którzy:

  • zostaną zakwalifikowani do zatrudnienia będą dołączone do ich akt osobowych,
  • zostaną umieszczeni na liście rezerwowej przechowywane będą przez okres obowiązywania tej listy, a następnie zostaną komisyjnie zniszczone, jednak nie wcześniej niż 3 miesiące od daty zakończenia procedury konkursowej,
  • nie przejdą pozytywnie procedury konkursowej zostaną komisyjnie zniszczone po upływie 3 miesięcy od daty zakończenia procedury konkursowej.

Dokumenty można odbierać w Oddziale Kadr Sądu Okręgowego w Warszawie w pokoju nr 359 na III piętrze.

XI. Unieważnienie konkursu:

Sąd Okręgowy w Warszawie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby niepełnosprawne. W budynku istnieją bariery architektoniczne.

SĄD OKRĘGOWY W WARSZAWIE
ogłasza konkurs o sygnaturze K-110-21/19

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [INSPEKTOR Warszawa]