Stanowisko:

Monter Konstrukcji stalowych

Firma:

Miasto/Region:Region Bayern / zagranica

Kraj:Niemcy

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Personalhelden GmbH jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego. Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo. Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych  / Niemcy

Miejsce pracy:  Region Bayern

Forma zatrudnienia:  umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Zakres obowiązków:

  • Montaż fasad (płyta warstwowa / blacha trapezowa) oraz dachów,

  • Obróbki blacharskie,

  • Znajomości rysunku technicznego

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:

  • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych/ płyt warstwowych,

  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec.

Oferujemy:

  • Niemiecka umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi zawarta bezpośrednio z niem. firmą, a nie z agencją pośrednictwa pracy (Zeitarbeits-, Leiharbeitsfirma),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z niemieckimi stawkami,

  • Zakwaterowanie i załatwienie niezbędnych formalności (konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny).

  • Systematyczne wyjazdu do Polski.

Mamy nadzieję na owocną współpracę!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: E-Mail:info@personalhelden.de

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 39 wyświetleń oferty [Monter Konstrukcji stalowych Region Bayern]