Operator Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT – umowa o pracę!

Firma: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Miasto/Region:Szczecin, Stargard Szczeciński, Pyrzyce / zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, do jednego ze szczecińskich oddziałów dużej firmy logistycznej, poszukujemy pracowników do obsługi wózków widłowych na magazynie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • solidne wynagrodzenie w wysokości 3300 zł brutto
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • pakiet benefitów po okresie próbnym (karta Multisport, Medicover)
  • premie 1000 zł za polecenie pracownika z uprawnieniami

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego przy pracach magazynowych
  • rozładunek oraz rozwożenie towarów po magazynie
  • załadunek samochodów dostawczych

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Dodatkowe informacje:

  • praca odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • firma zlokalizowana jest w Zdunowie

Myślisz, że ta oferta jest dla Ciebie? Nie czekaj!

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Operator Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT – umowa o pracę! Szczecin, Stargard Szczeciński, Pyrzyce]