Stanowisko:

Key Account Manager - Central European Market

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Grudziądz / kujawsko-pomorskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min 2 - letnie doświadczenie w rozwoju relacji biznesowych z sieciami handlowymi/dystrybutorami
  • Doświadczenie we współpracy z działem Customer Service i logistyką
  • Mobilność oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • Skuteczność w działaniu

Opis stanowiska / Job description:

  • Pełna odpowiedzialność za sprzedaż w podległym regionie
  • Rozszerzanie współpracy z dystrybutorami oraz akwizycja nowych partnerów biznesowych
  • Negocjacje kontraktów handlowych zgodnie z założeniami firmy
  • Odpowiedzialność za rozwój projektów Private Label u Klientów

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Ciekawe wyzwania i dużą samodzielność
  • Pracę na rynkach międzynarodowych
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Managera na rynki międzynarodowe. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy na rynku Polskim, Czeskim, Słowackim oraz krajów skandynawskich.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Key Account Manager - Central European Market Grudziądz]