Stanowisko:

Specjalista ds. Controllingu

Firma: TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.

Miasto/Region:Gliwice / śląskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (finanse, księgowość lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie 3 i więcej lat w obszarze controllingu/księgowości/finansach
  • dobra znajomość Excela
  • umiejętność analitycznego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • doskonałą atmosferę i środowisko pracy
  • możliwość  ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
  • benefity, prywatną opiekę medyczną

Obowiązki:

  • kalkulacja cen standardowych / wprowadzanie do systemu
  • kalkulacja cen wewnątrzgrupowych
  • przygotowanie i nadzór nad procesami kontroli wewnętrznej
  • zakładanie zleceń sprzedaży w systemie ERP
  • współpraca w zakresie przygotowywania budżetów i prognoz wraz z analizą odchyleń w zakresie sprzedaży i cen
  • inne raporty i analizy

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Controllingu Gliwice]