Stanowisko:

Mistrz zmianowy

Firma: Decor Trends Sp. z o.o

Miasto/Region:Miastko / pomorskie

Treść oferty:

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • znajomość dokumentacji i procedur związanych z procesami technologicznymi
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej

Gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym i ubezpieczeniem medycznym. Dla osób relokujących się zapewniamy mieszkanie.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Decor Trends Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzierzy, producent frontów meblowych zatrudni osoby na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • ustalanie zadań produkcyjnych dla podległego personelu
  • organizacja i nadzór realizacji zadań produkcyjnych;
  • zabezpieczenie rytmicznego zaopatrzenia stanowisk pracy w materiały produkcyjne

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Mistrz zmianowy Miastko]