Stanowisko:

Kierowca C+E (m/k) Saarbrücken

Firma: Klient Rekruteo.pl

Miasto/Region:Saarbrücken / zagranica

Kraj:Niemcy

Forma Zatrudnienia:dowolna

Zarobki:5000 +

work’n europeto marka grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603), która działa na siedmiu europejskich rynkach. Dla naszego niemieckiego klienta, który ma swoją siedzibę przy niemiecko-francuskiej granicy i od ponad 50 lat prężnie rozwija się w branży transportowej poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem:

Opis stanowiska:

  • praca w systemie 4/1,
  • trasy międzynarodowe na odcinkach Niemcy-Francja,
  • różne typy pojazdów,
  • rozładunek pojazdu w większości należy do zadań kierowcy.

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kategorii C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowych oraz karta kierowcy,
  • minimum komuinikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w transporcie,
  • uprawnienia ADR oraz na wózki widłowe będą dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • gotowość do pracy w systemie 4/1.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie z doświadczeniem,
  • pełne wsparcie w trakcie negocjacji z potencjalnym pracodawcą,
  • pomoc w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 18 wyświetleń oferty [Kierowca C+E (m/k) Saarbrücken Saarbrücken]