Stanowisko:

Monter instalacji przeciwpożarowych (m/k)

Firma: Klient Rekruteo.pl

Miasto/Region:Gießen / zagranica

Kraj:Niemcy

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Zarobki:5000 +

Minimalne wykształcenie:zasadnicze zawodowe

work’n europeto marka grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603), która działa na siedmiu europejskich rynkach. Obecnie dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy świadczącej usługi w zakresie projektowania oraz montażu instalacji przeciwpożarowych, poszukujemy zaangażowanych i niezawodnych osób, chcących wesprzeć zespół fachowców na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • profesjonalna instalacja zraszaczy oraz systemów gaśniczych zgodna z niemieckimi wytycznymi przeciwpożarowymi,
  • instalacja i serwisowanie rozdzielni,
  • przebudowa, naprawa i rozbudowa instalacji przeciwpożarowych.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, zmysł techniczny,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub certyfikaty,
  • precyzja w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja i elastyczność,
  • wytrzymałość fizyczna oraz brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowe o pracę,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • wsparcie w kontakcie z potencjalnym pracodawcą,
  • wsparcie w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 7 wyświetleń oferty [Monter instalacji przeciwpożarowych (m/k) Gießen]