Stanowisko:

Opiekun medyczny (m/k)

Firma: Klient Rekruteo.pl

Miasto/Region:Monachium / zagranica

Kraj:Niemcy

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Zarobki:5000 +

work’n europe to marka grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603), która działa na siedmiu europejskich rynkach. Dla naszego partnera - zarejestrowanej, ambulatoryjnej firmy, świadczącej usługi pielęgniarskie w zakresie opieki medycznej i opieki nad osobami starszymi poszukujemy od zaraz zmotywowanych i zaangażowanych współpracowników do pracy w branży medycznej jako:

Opis stanowiska:

·         pielęgnacja i opieka nad pacjentem w domowym otoczeniu,

·         podawanie leków według zaleceń lekarza,

·         sporządzanie dokumentacji pielęgnacyjnej,

·         rozpoznawanie zmian u podopiecznego, określanie potrzeb dotyczących pielęgnacji oraz informowanie o nich lekarza prowadzącego,

·         wsparcie podopiecznego w higienie osobistej oraz prostych codziennych czynnościach.

·         czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego,

·         doradztwo i wsparcie.

Wymagania:

·         wykształcenie kierunkowe poparte odpowiednimi dokumentami i doświadczeniem,

·         dobra znajomość języka niemieckiego (min. na poziomie B1) potwierdzona odpowiednim certyfikatem (bądź chęć potwierdzenia takiej znajomości w najbliższym czasie),

·         prawo jazdy kategorii B,

·         otwartość, pozytywne i przyjazne nastawienie do świata i pracy,

·         gotowość dalszego kształcenia i rozwijania się.

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (stawka zależna od kwalifikacji i doświadczenia),

·         zakwaterowanie

·         ciekawą pracę 5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym,

·         30 dni urlopu w roku,

·         dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne,

·         wsparcie w dalszym rozwoju według indywidualnych potrzeb,

·         pomoc w uznawaniu polskich dyplomów na terenie Niemiec.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 10 wyświetleń oferty [Opiekun medyczny (m/k) Monachium]