Stanowisko:

Płatny Staż w HR

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Pruszków / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

  • pierwsze doświadczenia w branży HR lub ukończenie studiów ZZL
  • chęć dalszego rozwoju w rekrutacji i administracji personalnej
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • proaktywność oraz otwartość

Oferujemy:

  • płatny staż z możliwością awansu na Młodszego Konsultanta
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej Agencji Pracy Tymczasowej
  • benefity na preferencyjnych warunkach
  • branie udziału w interesujących projektach HR
  • dołączenie do świetnego zespołu

W związku z naszym rozwojem, poszukujemy osoby, która dołączy do nas na stanowisko:

Zadania:

  • wsparcie bieżącej pracy zespołu,
  • publikacja ogłoszeń na portalach internetowych i w social mediach,
  • kontakt z Kandydatami,
  • prace związane z administracją personalną
  • research

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Płatny Staż w HR Pruszków]